logo
Wtyk S-VIDEO (SVHS, miniDIN4P) lutowany HQ VITALCO
nr katalogowy: 17280
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
S-Video (Separated Video) to standard przesyłania analogowego sygnału wizyjnego umożliwiający uzyskanie lepszej jakości niż w standardzie Composite video, dzięki oddzieleniu sygnału luminancji (informacje o jasności barw) od sygnału chrominancji (informacje o nasyceniu barw). Standard S-Video nazywany jest czasami SVHS, Super Video lub Y/C i był stosowany w magnetowidach i kamerach SVHS. Obecnie wyparty przez cyfrowy standard HDMI, niemniej w złącze S-VIDEO wyposażone są prawie wszystkie nowe odbiorniki TV (plasma, LCD LED itp).
Oferowany wtyk miniDIN4P jest złączem stosowanym do przesyłania standardu S-VIDEO. Wtyk posiada 4 piny (luminancja, masa luminancji, chrominancja, masa chrominancji) i przeznaczony jest do lutowania. Cztery styki sygnałowe mają postać krótkich tulejek, kontakt do wspólnego ekranu wykonany jest w formie "chorągiewki" do której ekran można przylutować lub zacisnąć.
Korpus wtyku wykonany jest z metalu zapewniającego dobre ekranowanie, elementy stykowe są pozłacane. Wykonanie złącza (użyte materiały i reżim produkcyjny) zapewniają wysoką jakość połączenia i ekranowania przesyłanego sygnału.
Dane techniczne
Złącze: Wtyk S-VIDEO (SVHS) miniDIN4P męski
Materiał: korpus mosiężny, osłona metalowa, styki złocone
Długość: 44mm
Średnica: 13mm
Masa: ok. 15g
Maksymalna średnica wprowadzanego przewodu: ok. 6mm
Kontakt
E-mail: allegro@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu