logo
Łącznik RCA/CINCH gniazdo-gniazdo złocony HQ typ KEYSTONE
nr katalogowy: 12259
Fotografie oferowanego towaru (real) - kliknij na zdjęciu aby powiększyć
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Opis przedmiotu
Podana cena jest ceną 1 sztuki łącznika z paskiem wyróżniającym w którymś z prezentowanych kolorów. Oferowane na aukcji łączniki występują nominalnie z paskami w sześciu kolorach (białym, żółtym, czerwonym, zielonym, niebieskim i czarnym), niemniej czasem możemy nie mieć któregoś z kolorów, prosimy więc po zakupie przesłać nam informcję o preferowanych kolorach i kolorach zastępczych w przypadku braku któregoś z kolorów pożądanych.
Uwaga! W przypadku nie przesłania nam informacji o wybranych kolorach otrzymacie Państwo łącznik(i) z paskami w kolorach losowo wybranych (spośród przezentowanych na fotografii).

Łącznik RCA/CINCH służy do połączenia dwóch przewodów RCA-RCA zaopatrzonych we wtyki typu RCA (cinch). Dzięki temu możemy w prosty sposób uzyskać ścienne gniazdo korzystając z wcześniej ułożonego kabla RCA-RCA.
Konstrukcja łącznika (pełne ekranowanie dzięki metalowemu korpusowi oraz złocone styki) umożliwia niepogorszoną transmisję przesyłanych sygnałów analogowych lub cyfrowych (S/PDIF).

Łącząc kable należy pamiętać, że przy dużych długościach zestawianego przyłącza niezbędne są przewody o bardzo wysokiej jakości - tanie, słabo ekranowane przyłącza o niskim przekroju żył sygnałowych przy długościach wyższych niż 5m mogą nie zapewnić satysfakcjonującej jakości transmisji.

Konstrukcja łącznika umożliwia proste (przez zatrzask) mocowanie w uchwytach typu KEYSTONE. Uchwyty takie stosowane są osprzęcie teleinformatycznym (np. puszki, ramki, adaptery, panele RACK). Przykładowe rozwiązania puszek, ramek, adapterów i paneli z wpiętymi złączami typu KEYSTONE prezentujemy na poniższych przykładach (kliknij na fotografii aby powiększyć):
powiększenie powiększenie
powiększenie powiększenie
Dane techniczne
Złącza: 2 x RCA/CINCH żeńskie
Wymiary (szerokość/wysokość/głębokość): 16/22/31mm
Standard Keystone 19.35mm x 14.8 mm
Masa: ok. 13g
Kontakt
E-mail: allegro@stratos.pl
Tel: 22 834-88-30
Adres: Warszawa ul. Kasprowicza 107 (na terenie SP 223 ok. 200m od stacji metra Wawrzyszew)
Sprawdź jak dojechać (kliknij): mapka dojazdu